Sevgi Zekası: Öz sevgi

İnsan çevresindeki karanlıklara değil, hayallerindeki aydınlıklara gidiyor. İçinizdeki şükür ve kanaat, yüzünüzde nura ve süknete dönüşür.

Dr. Muhammed Bozdağ

Rumuz:
Şifre:
Site İçi Arama:
Flash Player yüklemek için tıklayın

Muhammed Bozdağ

Muhammed Bozdağ, Yazılar, Röportajlar, Duyurular, Açıklamalar, Haftanın Konusu...

Fitneden korunmak için büyük dua...

29-Aralık-2013
İslam ümmeti aldatılarak feci bir felaketin eşiğine düşürüldü. Yüce Rabbimizin bu beladan bizi kurtarması ümidiyle şu duaya gönülden sarılalım:
Allah`ım milletimize sırt çevirmekten ve pusu kurup el ovuşturan düşmanlarımızı sevindirmekten sana sığınırım. Devletimizi tehlikeye düşürmekten sana sığınırım. Parça parça olup birbirimize düşerek çoluk çocumuzu düşmanlarımıza yem etmekten sana sığınırım.

Haktan giderek batıla hizmet etmekten, millete iyilik zannıyla milleti batırmaktan sana sığınırım. Allah`ım kandırılmaktan ve tuzağa düşürülmekten, bir fitnenin kaynağı veya besleyicisi olmaktan sana sığınırım. Allah`ım vicdanımdan başkası adına söz söylemekten, Senden başkasından korkmaktan ve Senin emirlerini çiğnemekten sana sığınırım.

Bu ümmete acı, biz bilgisiziz, zeki düşmanlarımızın kurduğu tuzaklara kolayca düşüyoruz. Nice kullarını kurtardığın gibi bize acı. Bizi tekrar düşmanlarımızın esaretine düşürme. Bu milleti bir daha birbirine düşürme. Bilerek veya bilmeyerek bu milleti tehlikeye düşürenlere ihlas ve basiret bağışla. Sana şükürler olsun yüce Rabbimiz.
Dr. Muhammed Bozdağ

 

Yetenek.com

Köşe Yazarları